BORU FABRİKALARININ VAZGEÇİLMEZ TEDARİKÇİSİ

2005 yılı Ocak ayından bu yana faaliyet gösteren firmamız; boru fabrikalarına yönelik tüm yedek parça ve kalıp imalatları, dilme makinaları, yedek parça ve bıçak imalatı, boru iç çapak alma aparatları ve yedek parça imalatı , açık profil makinası kalıp dizaynı ve imalatı ve projeli-projesiz talaşlı imalat hizmetleri vermektedir. Firmamız bunun yanında boru üretim danışmanlığı da yapmaktadır.

"FARKIMIZ; HIZ, FİYAT, KALİTE…"

Talaşlı imalat ve projelendirme hizmetlerimizde uygun fiyatla, zamanından önce ve hatasız ürün imal edip, yine zamanından önce teslim etmeyi alışkanlık haline getiren bir firma olarak çalışmalarımızı aynı prensiplerle sürdürüyoruz. Mevcut çalışma prensiplerimiz neticesinde yurt genelinde neredeyse bütün boru firmalarıyla iş yapıyor ve yabancı rakiplerimizi -özellikle İtalyanlar- geride bırakarak piyasada etkinliğimizi sürdürüyoruz.

"DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA İHRACAT YAPIYORUZ…"

Bulgaristan, Ukrayna, Belarus, Rusya, Cezayir, Kolombiya ve Azerbaycan'a halen hazırda ihracatımız aralıksız sürüyor. Özellikle yurtiçinde yakaladığımız başarıyı Bulgaristan'da da yakalamış durumdayız. Bulgaristan'da da artık İtalyan ürünler yerine Bizim Teknik'in ürünleri kullanılmaya başladı. Hedefimiz ihracat potansiyelimizi büyüterek müşteri portföyümüzü daha da arttırmaktır.

   
 
 
İkitelli Org. San. Bölgesi
ESKOP San. St. C8 Bl.No 576
34336 İkitelli – İSTANBUL
Tel : 0212 671 75 73
Fax : 0212 671 75 74
guvenkayan@bizimteknik.com